POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTęPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 58231

Start


Witam!

Zapraszamy Państwa na wczasy do agroturystyki "Pod Świerkami" położonej w malowniczym rejonie Pogórza Izerskiego na skraju wsi Giebułtów, około 2 km od Mirska i 9 km od Świeradowa Zdroju!


Do dyspozycji Gości oddajemy:
- dwu- i trzyosobowe pokoje z łazienką lub z łazienką wspólną znajdującą się na korytarzu
- kuchnię
- stylowy salon służący jako pokój dziennego wypoczynku
- duży salon z kominkiem
- w ogrodzie zadaszony grill
- huśtawki i piaskownice dla dzieci

Zapraszamy Państwa także na jazdę konną!!!! Oddajemy do Państwa dyspozycji trzy wspaniałe konie! Cena za godzinę jazdy wynosi 20 zł.


Jest to idealne miejsce dla osób pragnących odpocząć w całkowitej ciszy z dala od ludzkiego zgiełku. Na amatorów czynnego wypoczynku w najbliższej okolicy czeka wiele ciekawych miejsc.

Najbliższa okolica:
Mirsk (2 km)- gdzie znajduje się renesansowy ratusz z 1558 r., kościół z XVI wieku i zabytkowe kamieniczki.
Wolimierz (4 km)- wieś z teatrem "Klinika lalek"
Świeradów Zdrój (6 km)- uzdrowisko z wodami leczniczymi położone w kotlinie Gór Izerskich na wys. 470-650 m. n.p.m. Zabytkowy dom zdrojowy i Hala Spacerowa z XVIII w oraz KOLEJ GONDOLOWA - istna gratka dla narciarzy !
Zapora Złotnicka (9 km)- wybudowana w 1924 r. W pobliżu nad jeziorem znajduje się ośrodek "Złoty Sen" z kąpieliskiem i basenem dla dzieci z podgrzewaną wodą, a także szubienicą z 1707 r., przebudowaną na średniowiecznym zameczek w którym mieści się sezonowo otwarta kawiarnia z dyskoteką.
Gryfów Śląski (11 km)- miasto w prawami miejskimi od 1354 r. Gotycko-renesansowy kościół z XVI w. W rynku zabytkowe kamieniczki z XVI wieku. Przejście graniczne do Czech 13 km- Czerniawa Zdrój - Nove Mesto.

Slideshow Image 1